ArXm3YU.png

REGULACJE OOC

 1. Lifeinvader jest platformą społecznościową stworzoną na zewnętrznej stronie do urozmaicenia rozgrywki na serwerze ls-stories.pl, a jej nazwa została zaczerpnięta z uniwersum GTA.
 2. Konta na portalu są fikcyjne, nie musicie podawać realnych danych. 
 3. Aby utworzyć konto należy postępować zgodnie z instrukcją na stronie głównej po kliknięciu w opcję rejestracji.
 4. Założenie konta w serwisie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 5. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoje konto i ustawione hasło.
 6. Konta łamiące regulamin lifeinvader i ls-stories będą banowane. Od bana można się odwołać.
 7. Administratorzy portalu oraz ls-stories nie odpowiadają za niezgodne z regulaminem serwisu lub prawem działania użytkowników witryny.
 8. Regulamin serwisu ls-stories obowiązuje również na platformie Lifeinvader.
 9. Zakaz upubliczniania wizerunku i danych osobowych graczy.
 10. Avatar i zdjęcia na profilu muszą pochodzić z gry GTA SAN ANDREAS, zakaz ustawiania wyglądów IC (czyli aktorów i gwiazd, które prezentują wygląd waszej postaci)
 11. Messenger na stronie służy jedynie do gry in Character, możecie umówić się na nim na spotkanie i pogadać o tym co wasze postacie przeżyły, jednak macie kategoryczny zakaz używania go jako narzędzia do robienia MG, w razie potrzeby administracja potalu ma dostęp do logów z waszej rozmowy i może łatwo zweryfikować czy doszło do MG, a wy dostaniecie karę na serwerze.
 12. Lifeinvader nie zastępuje gry IC! W pierwszej kolejności gracze powinni kontaktować się ze sobą bezpośrednio na serwerze, poprzez telefon czy inne środki komunikacji. Messenger służy głównie do kontaktu z osobami, do których nie mamy normanie numeru czy też gdy jesteśmy już poza grą i chcemy się z kimś skontaktować.
 13. Przed korzystaniem z messengera na lifeinvaderze należy odegrać krótką akcją w grze, by uniknąć posądzenia o MG.
 14. LifeInvader jako część gry In Character powinien zawierać jedynie treści powiązane z Waszymi postaciami i światem IC. Wszystkie zdjęcia, wpisy, filmy muszą być odzwierciedlone na serwerze, a publikowane treści mają wpływ na grę.
 15. Sami decydujecie jakie dane o waszej postaci będą widoczne publicznie. Informacje pozyskane poprzez LI mogą zostać wykorzystane w grze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za znajomości zawarte na portalu i ich dalsze losy.
 16. Wszystkie posty i wiadomości prywatne, wpisy na blogach i forach są w formie In Character, jeżeli chcecie skontaktować się z kimś OOC róbcie to na discordzie bądź PW forum.
 17. Zakaz handlu i tworzenia grup sprzedam/kupię - od tego macie zakładkę aukcje na forum. 
 18. Wasze postacie mieszkają w Ameryce, tym samym teksty z polskiego podwórka i typowe polskie filmiki będą usuwane.
 19. Użytkownicy i strony mogą otrzymać profile zweryfikowane, głównie dla postaci z branży rozrywkowej, projektów IC i biznesów. 
 20. Zdjęcia i rendery, które umieszczacie mają być robione przez Was lub przez inne osoby powiązane z waszą grą (kumpel, fotograf) - zauważyliśmy, że zrobiła się moda na podkradanie fotek z vk czy innych lifeinvaderów działających na różnych serwerach role play. Takie fotki będą usuwane, a w najgorszych przypadkach konta będą banowane. NEW
 21. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do usuwania treści a nawet konta użytkownika bez podania przyczyny.
 22. Zakaz umieszczania filmików stricte OOC z ludźmi, wyjątkiem jest muzyka. Na serwerze działa branża rozrywkowa, która tworzy swoje materiały i są one milej widziane, że klipy realnych artystów.
 23. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem decyduje administracja portalu.

 

REGULACJE IC

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z portalem lifeinvader.com;
 2. Utworzenie konta w serwisie jest całkowicie darmowe, a użytkownik musi mieć ukończone 13 lat;
 3. Utworzenie konta równa się z akceptacją warunków określonych w regulaminie;
 4. Każdy użytkownik może swobodnie korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji i modułów, jednak administracja serwisu nie odpowiada za publikowane treści;
 5. Zabronione jest dokonywanie za pośrednictwem serwisu jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w tym:
  a) rozpowszechnianie treści naruszających dobra osób trzecich;
  b) podejmowania działań spełniających znamiona przestępstwa;
  c) publikowania treści szerzących nienawiść, propagujących agresję czy pornografię;
  d) publikowanie danych osobowych osób, które nie wyrażają na to zgody;
 6. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści;
 7. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie bez informowania o tym użytkowników;
 8. Wszystkie kwestie nieuregulowane regulaminem rozstrzyga Administracja serwisu.